You are currently viewing Sprzedam Skoda Octavia 2002 garażowany, zadbany po wymianie rozrządu.

Sprzedam Skoda Octavia 2002 garażowany, zadbany po wymianie rozrządu.

Szukasz zadbanego samochodu z aktualnym przeglądem i ubezpieczeniem OC ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkasz w Warszawie lub okolicy zapoznaj się z moją ofertą.Auto aktualne posiada ubezpieczenie OC i przegląd techniczny do grudnia 2018 roku.

Skoda została zakupiona w polskim salonie Skody i od 2002 r. do teraz miała tylko jednego właściciela. Posiada pełna dokumentację łącznie z książką serwisową prowadzoną w ASO do końca 2009. Wnętrze wygląda więcej niż dobrze, tapicerka bez przetarć w idealnym stanie, w samochodzie nie było palone.

Klimatyzacja w pełni sprawną, wszystkie szyby i lusterka elektryczne. Dodatkowo do samochodu dodaje komplet opon zimowych w bardzo dobrym stanie.

Skoda wyposażona w najlepszy silnik VW (po wymianie rozrządu 10.000 km temu), pracuje równo i cicho, bez wycieków. Zawieszenie sztywne bez jakichkolwiek niepokojących odgłosów. Auto było eksploatowane głównie na trasie Warszawa – Olsztyn. Przebieg oryginalny, do sprawdzenia (książka serwisowa i CEPIK)

Zainteresowała Cię moja oferta zadzwoń i umów się na oględziny oraz jazdę próbną. Jestem przekonany, że nie będziesz zawiedziony. Negocjacja ceny tylko po obejrzeniu auta. Preferowany kontakt tylko telefoniczny 500 588 585. Jeśli nie odbieram wyślij SMS na pewno oddzwonię.

Zastrzegam sobie prawo do wycofania oferty przed czasem, ponieważ auto zostało wystawione również na innych portalach.

Dodaj komentarz