Pędzle do makijażu klasy PREMIUM zapraszamy do współpracy hurtowników. Cena za komplet 18,81 USD.

Zhongshan Shangyang Technology Co., Ltd., założona w 2005 roku i stała się spółką notowaną na NEEQ w 2015 roku, specjalizuje się w projektowaniu i produkcji szczotek kosmetycznych, toreb i narzędzi kosmetycznych. Znajdujemy się w Zhongshan, pięknym mieście w prowincji Guangdong w Chinach.

Dzięki ponad 13-letniemu doświadczeniu w branży kosmetycznej, Shangyang wyrósł z małej fabryki do obecnie 20 000 metrów kwadratowych fabryki z ponad 600 wykwalifikowanymi pracownikami. Wraz z ekspansją w 2017 r. Stworzyliśmy nową fabrykę w Shenwan Town, około 10 minut jazdy od naszej siedziby.

Przeszliśmy audyt SMETA, BSCI i wiele dla nas ważniejszy audyt naszych klientów. Nasza procedura produkcji jest zgodna z systemem zarządzania ISO 9001, a my posiadamy maszyny ETO i laboratorium do sterylizacji produktów przed wysyłką.

Dzięki nowatorskiemu projektowi z krajowego i zagranicznego zespołu badawczo-rozwojowego otrzymaliśmy ponad 60 patentów w dziedzinie szczotek kosmetycznych. Jesteśmy również pierwszymi, którzy uruchomili własną, zaprojektowaną przez nas automatyczną linię montażową, zapewniającą wyższą kontrolę jakości i wydajne możliwości produkcyjne.

Cieszymy się, że nasze produkty spotkały się z dużym uznaniem i jesteśmy zadowoleni, że zapewniamy naszym klientom doskonałe produkty w rozsądnej cenie i bardzo wysokiej jakości. Naszymi klientami VIP są L’Oreal, Kiko Milano, Sally Beauty, Stila i jesteśmy bardzo dumni z tego, że jesteśmy dostawcą największych detalistów, takich jak Wilko (Wielka Brytania) i Walmart (Kanada), Target (USA).

Zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy wielkopowierzchniowe i innych odbiorców hurtowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem tel. 500 588 585

Dodaj komentarz